CTE Genel Müdürü ve Yardımcılarının Kurmumuzu Ziyareti
  13.04.2018

  Genel Müdürümüz Şaban Yılmaz, Genel Müdür Yardımcılarımız Mustafa Yapıcı, Mehmet Yılmaz, Fatih Muşmal ve Yılmaz Çiftçi ile Birlikte Diyarbakır, Mardin, Midyat, Batman, Siirt, Şırnak’ta Bulunan Ceza İnfaz Kurumları ve Denetimli Serbestlik Müdürlüklerini Ziyaret Etti

  Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürü Şaban Yılmaz, Genel Müdür Yardımcıları Mustafa Yapıcı, Mehmet Yılmaz, Fatih Muşmal ve Yılmaz Çiftçi ile birlikte 10-13 Nisan 2018 tarihleri arasında Diyarbakır, Mardin, Midyat, Batman, Siirt ve Şırnak’ta bulunan ceza infaz kurumları ve denetimli serbestlik müdürlüklerini ziyaret etti.

  Cumhuriyet Başsavcılarının eşlik ettiği ziyaretlerde, Genel Müdürümüz Şaban Yılmaz kurumların servis ve atölyelerinde (Gümüş Atölyesi, Fırın, Kuaförlük Kursu, Tekstil Atölyesi ve Diğer Atölyeler) incelemelerde bulundu. İşyurtları, eğitim ve iyileştirme faaliyetleri ile kurumların işleyişi hakkında bilgi aldı. Daha sonra Genel Müdürümüz kurum personelleri ile bir araya gelerek, personellerimizin sorunlarını, istek ve taleplerini dinledi.

  Adres

  Mevlana Halit Mah. Emek Cad. E Tipi Kapalı Cik. Bağlar/Diyarbakır

  Telefon

  TEL:0412 236 5911-0506 600 6221

  FAX:0412 236 5939

  E-Posta

  diyarbakir.etcikisaretadalet.gov.tr